Zapraszamy na nasz profil na FB

Już prawie 300 polubień ma nasz profil na Facebooku. W dobie tego właśnie portalu społecznościowego pragniemy zachęcić do klikania “Lubię to!” i obserwowania naszej strony profilowej. To tam, pojawiają się najświeższe informacje, grafiki i zagadnienia. Poprzez Facebooka przyjmujemy również zapytania o dostępność usługi czy informacje o awariach.

Dodatkowo poszerzamy profil naszej działalności. Startowaliśmy jako firma świadcząca usługi dostępu do Internetu, w międzyczasie zajmowaliśmy się sprzedażą akcesoriów samochodowych, urządzeń THE OWL dokonujących pomiarów zużycia energii elektrycznej i wielu innych produktów. Od momentu uruchomienia usługi światłowodowej nasze działania poszerzyły się o usługę dostępu do telewizji, telefon VOIP,
usługi podnośnikiem koszowym i inne.

W chwili obecnej stawiamy na nieustanny rozwój naszej firmy i chcemy naszym doświadczeniem wspomóc innych przedsiębiorców wykonując dla nich projekty graficzne: logotypy, wizytówki, ulotki, plakaty, banery czy też strony WWW.

Z przyjemnością podejmujemy się trudnych wyzwań, aby ciągle doskonalić  swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenie.

Pamiętajcie, że od początku naszej działalności serwisujemy Wasz sprzęt komputerowy oraz kompletujemy urządzenia wedle Waszych potrzeb!

Dziękujemy, że z nami jesteście, ponieważ to dzięki Wam codziennie stawiamy czoła nieznanemu!