Uważaj na kolejne oferty Internetu za 0 zł!

Przeglądając dziś rano nasz firmowy profil na Facebooku natknąłem się na post sponsorowany, czyli reklamę jakich ostatnimi czasy na tym portalu pełno. Pewna znana firma, której nazwę i tak poznacie później postanowiła, że umożliwia dostęp do Internetu “za 0 zł na zawsze”….

źródło: Reklama Facebook

OK, wszystko fajnie gdyby nie to, że jak zawsze poszukałem regulaminu promocji i… i jednak nie do końca jest za 0 zł, dochodzi opłata za dzierżawę urządzenia, a w dodatku prędkość: przez pierwsze 3 miesiące dostajesz 100 Mbps, tylko po to, żeby się przyzwyczaić a potem rozczarować. Po pierwszych 3 miesiącach prędkość pobierania to aż 1 Mbps.

źródło: https://www.netia.pl/files/oferta/Zalaczniki/2016/SWP_-_Internet_bez_abonamentu_(Internetia).pdf
źródło: https://www.netia.pl/files/oferta/Zalaczniki/2016/SWP_-_Internet_bez_abonamentu_(Internetia).pdf

Niestety to nie fake i nie chodzi tu o zwalczanie konkurencji a o poszerzanie świadomości użytkowników o tym, że w dzisiejszych czasach wszystko ma jakąś wartość i cenę, szczególnie takie medium jakim jest Internet. Nie dajcie się zatem nabrać na sztuczki marketingowe rynkowych gigantów, nie ma czegoś takiego jak dostęp do Internetu “za 0 zł na zawsze” oraz nielimitowany Internet w LTE.

Wszelkie informacje pozyskane zostały ze strony oraz podstron z załącznikami.