Telewizja Cyfrowa Rykoszyn

Przypominamy że nasza telewizja cyfrowa jest dostępna w lokalizacji Rykoszyn.
Dostępne pakiety od najmniejszego “Luz” (107 kanałów telewizyjnych w tym 39 w jakośći HD) aż do potężnego “Max” (228 kanałów w tym 118 w jakośći HD),  instalacja i aktywacja od 29zł jednorazowo a do tego nowoczesny dekoder obsługujący rozdzielczość 4k w zestawie!
Do usługi telewizja cyfrowa ne-trix wymagane jest podłączenie do internetu światłowodowego, pakiet można rozszerzyć również o telefon stacjonarny VOIP.
Ważnym aspektem jest możliwość wyboru aż 5 prędkości internetu dobranych do potrzeb klienta, w tym fiber: 50Mbps, 150Mbps, 300Mbps, 500mbps oraz 1Gbps!

https://ne-trix.com/internet-swiatlowodowy/

Posiadamy możliwość uruchomienia numeru stacjonarnego lub przeniesienie aktualnego od innego operatora.

Nasza usługa telewizja cyfrowa w lokalizacji Rykoszyn zapewnia bezproblemowe i płynne  korzystanie z dostępnych treści w Twoim domu.

Jeśli tak jak my również lubicie spędzać dużo czasu na wolnym powietrzu zapoznajcie się z naszymi propozycjami i atrakcjami turystycznymi w okolicach Rykoszyna. Jak wiadomo nie tylko internetem i telewizją człowiek żyje.
Naszych przyszłych i aktualnych klientów zachęcamy do aktywności na świeżym powietrzu. Dlatego też proponujemy ciekawe lokalizacje które według naszej oceny są warte odwiedzenia.

Bez wątpienia w okolicach Rykoszyna warto zwrócić uwagę na wiele pięknych miejsc przyrodniczych. Dlatego też możemy tam znaleźć Górę Stokówkę. Jest to idealne miejsce na naukę oraz ćwiczenia wspinaczki. Posiada aż 83 drogi wspinaczkowe dostępne dla zwiedzających, a niektóre skały mają aż do 20 metrów! Z jej szczytu rozciąga się wspaniały widok na zamek w Chęcinach.

Również nieopodal warto zwiedzić Jaskinię Piekło pod Skibami która znajduje się kilkaset metrów na wschód od Stokówki.

Z pewnością warto odwiedzić wyżej podane miejsca ponieważ znajdują się naprawdę niedaleko.

Zadzwoń do nas i przekonaj się co możemy dla Ciebie zrobić!

tel. 41 345 71 15 email: biuro@ne-trix.com

https://ne-trix.com/kontakt/

*Instalacja i aktywacja za 1zł dostępna w taryfach Fiber 150, Fiber 300, Fiber 500

Źródła:
http://www.polskaniezwykla.pl/web/place/958,galezice-gora-stokowka.html

Zostaw do Siebie kontakt!
Dobierzemy usługi Specjalnie dla Ciebie!