Telewizja cyfrowa Miedziana Góra

Przypominamy że nasza telewizja cyfrowa jest dostępna w lokalizacji Miedziana Góra.
Dostępne pakiety od najmniejszego “Luz” (107 kanałów telewizyjnych w tym 39 w jakośći HD) aż do potężnego “Max” (228 kanałów w tym 118 w jakośći HD),  instalacja i aktywacja od 29zł jednorazowo a do tego nowoczesny dekoder obsługujący rozdzielczość 4k w zestawie!
Do usługi telewizja cyfrowa ne-trix wymagane jest podłączenie do internetu światłowodowego, pakiet można rozszerzyć również o telefon stacjonarny VOIP.
Ważnym aspektem jest możliwość wyboru aż 5 prędkości internetu dobranych do potrzeb klienta, w tym fiber: 50Mbps, 150Mbps, 300Mbps, 500mbps oraz 1Gbps!

https://ne-trix.com/internet-swiatlowodowy/

Posiadamy możliwość uruchomienia numeru stacjonarnego lub przeniesienie aktualnego od innego operatora do naszej centrali na korzystnych warunkach.
Dzięki najnowszej technologii wystarczy jeden światłowód do gospodarstwa domowego dla wszystkich wymienionych wyżej usług. 

Nasza usługa telewizja cyfrowa w lokalizacji Miedziana Góra zapewnia bezproblemowe i płynne  korzystanie z dostępnych treści w Twoim domu.

Naszych przyszłych i aktualnych klientów zachęcamy do aktywności na świeżym powietrzu. Dlatego też proponujemy ciekawe lokalizacje które według naszej oceny są warte odwiedzenia.

Bez wątpienia w okolicach Miedzianej Góry warto zwrócić uwagę na wiele ciekawych miejsc.
Przede wszystkim wizytówką tego rejonu jest pierwszy w Polsce tor wyścigowy tor samochodowy. Aktualnie organizowanie są na nim wyścigi Super oes, rajdy samochodów zabytkowych oraz coniedzielna giełda samochodów używanych i nie tylko.
Następnym miejscem wartym uwagi jest Kamieniołom Mogiłki. W wyniku prowadzonych prac w latach 90 tych ubiegłego wieku i wcześniej zostały odsłonięte różne wspaniałe formy skalne. Między innymi można tam znaleźć żyły kalcytu oraz różne formy minerałów miedzi.

Z całą pewnością warto odwiedzić wyżej podane miejsca ponieważ znajdują się naprawdę niedaleko.

Zadzwoń do nas i przekonaj się co możemy dla Ciebie zrobić!

tel. 41 345 71 15 email: biuro@ne-trix.com

https://ne-trix.com/kontakt/

*Instalacja i aktywacja za 1zł dostępna w taryfach Fiber 150, Fiber 300, Fiber 500

Źródła:
https://tymrazem.pl/niezle-pofaldowane-kamieniolom-mogilki/