Światłowodowa rewolucja!

Jeżeli czytasz ten wpis i jesteś już naszym Klientem podłączonym do światłowodu zapewne nie raz spotkałeś się z pytaniem Twoich znajomych “skąd masz Internet?”.

Dodatkowo często pojawiają się pytania czy jesteś zadowolony/a, jaką masz prędkość i ile płacisz. Nie krępuj się i powiedz śmiało, że masz dostęp do Internetu Światłowodowego dzięki NE-TRIX.COM! Piszemy do Państwa w ten sposób, aby przypomnieć, że za każdego nowego klienta, który skorzysta z naszych usług możecie otrzymać do 3 miesięcy bezpłatnego dostępu do Internetu. Nie ma ściemy, wystarczy, że Wasz znajomy wpisze Wasze imię i nazwisko w okienku “Instalacja z polecenia” podczas podpisywania umowy, a na Wasze konto powędruje gratisowy abonament.

Gdyby jednak okazało się, że znajomi nie chcą uwierzyć na słowo, ponieważ spotykacie się w galerii handlowej i nie możecie udowodnić swojego zadowolenia, przekazujemy ten pomocny zrzut ekranu z telefonu naszych techników. Teraz każdy mieszkaniec Kostomłotów Pierwszych i Drugich, czy też Brynicy lub Szczukowic będzie mógł przekonać się o jakich prędkościach mówimy.

zrzut ekranu

Dodatkową informacją przekazywaną z ust do ust, pocztą pantoflową lub innymi metodami niech będzie fakt, iż nasz Internet Światłowodowy działa także w takich miejscowościach jak: Łaziska, Tumlin-Wykień, Miedziana Góra (ulice Tumlińska, Rudna, Śliska, Zagórska, Bukowa, Chabrowa, Brzozowa), Kielce (ulice Batalionów Chłopskich, Kruszelnickiego, Malików, Piekoszowska, Żelaznogórska, Lubiczna, Zastawie).

Już wkrótce do listy miejscowości zasilanych światłowodem dołączy Tumlin-Węgle, Tumlin-Podgród, uliczki odchodzące od głównej drogi w miejscowości Tumlin-Wykień, a także Rykoszyn, Brynica (Pastwiska).


Pamiętajcie, że Światłowód nie oznacza tylko dostępu do Internetu. To środek przekazu, który ogranicza jedynie ludzka wyobraźnia. Nie wierzysz? Już dziś pozbądź się anteny satelitarnej i korzystaj z dostępu do kanałów telewizyjnych w jakości nawet 4K wykorzystując istniejący przewód światłowodowy!

czym jest światłowód


Co jeżeli w Waszej okolicy nie działa jeszcze Internet Światłowodowy? Prosimy się o to nie martwić. Mieszkańcy gmin Piekoszów, Zagnańsk, Miedziana Góra czy też Strawczyn mogą liczyć na dostęp do Internetu na łączach radiowych, które pozwalają na korzystanie z dostępu do Internetu bez limitu pobieranych danych. Osoby przechodzące od innych operatorów mogą liczyć na router Wi-Fi za 1 zł lub 1 miesiąc bezpłatnego korzystania z naszych usług!


Weź się w garść i zacznij korzystać już dziś!

W razie dodatkowych pytań śmiało dzwoń do BOK 41 345 71 15 lub pisz maila biuro@ne-trix.com

Zostaw do Siebie kontakt!
Dobierzemy usługi Specjalnie dla Ciebie!