Światłowód Tumlin-Wykień Jasna

Przypominamy że nasz światłowód jest dostępny w lokalizacji Tumlin-Wykień Jasna .
Prędkości od 300Mbit/s aż do 600 Mbit/s, a instalacja od 1zł*  a do tego router z technologią Wifi AC w zestawie!
Do usługi dostępu do Internetu można również dołączyć telewizję cyfrową oraz telefon stacjonarny.
Ważnym aspektem jest możliwość wyboru aż 5 pakietów o różnej ilości programów w tym: pakiet Luz, pakiet Komfort, pakiet Komfort Plus. pakiet Prestiż oraz pakiet Max.

https://ne-trix.com/wszystkie-pakiety/

Posiadamy możliwość uruchomienia nowego numeru stacjonarnego lub przeniesienie aktualnego od innego operatora do naszej centrali na korzystnych warunkach.
Dzięki najnowszej technologii wystarczy jeden światłowód do gospodarstwa domowego dla wszystkich wymienionych wyżej usług. 

Nasz światłowód w lokalizacji Tumlin-Wykień Jasna zapewnia bezproblemowe i szybkie korzystanie z Internetu w Twoim domu.

Jeśli tak jak my lubicie spędzać dużo czasu na wolnym powietrzu zapoznajcie się z naszymi propozycjami i atrakcjami turystycznymi w okolicach Tumlina. Jak wiadomo nie tylko internetem i telewizją człowiek żyje.
Naszych przyszłych i aktualnych klientów zachęcamy do aktywności na świeżym powietrzu. Dlatego też proponujemy ciekawe lokalizacje które według naszej oceny są warte odwiedzenia.

Bez wątpienia w okolicach Tumlina warto zwrócić uwagę na wiele ciekawych miejsc do zobaczenia. Między innymi są to mur oporowy oraz ruiny huty. Mur został zbudowany w celu powstrzymywania osuwania się ziemi na której znajdowała się huta. Został on wzniesiony w latach 1826 – 1831. Zachowany w bardzo dobrym stanie.

Warto odwiedzić również zalew Umer, jest on położony w malowniczej scenerii ze strzeżoną plaża od strony wschodniej. W najgłębszym miejscu ma on 3 metry co czyni go bezpiecznym zbiornikiem.

Z pewnością warto odwiedzić wyżej podane miejsca ponieważ znajdują się naprawdę niedaleko.

Zadzwoń do nas i przekonaj się co możemy dla Ciebie zrobić!

tel. 41 345 71 15 email: biuro@ne-trix.com

https://ne-trix.com/kontakt/

Źródła:
http://www.zagnansk.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&sub=302&subsub=20&menu=71&strona=1