Światłowód Jaworznia Zagórze

Przypominamy że nasz światłowód jest dostępny w lokalizacji Jaworznia i Zagórze.
Prędkości od 50Mbit/s aż do 500 Mbit/s, a instalacja i aktywacja 1zł* do tego router z technologią Wifi AC w zestawie!
Do usługi dostępu do internetu można również dołączyć telewizję cyfrową oraz telefon stacjonarny.
Ważnym aspektem jest możliwość wyboru aż 5 pakietów o różnej ilości programów w tym: pakiet Luz, pakiet Komfort, pakiet Komfort Plus. pakiet Prestiż oraz pakiet Max.

https://ne-trix.com/wszystkie-pakiety/

Posiadamy możliwość uruchomienia nowego numeru stacjonarnego lub przeniesienie aktualnego od innego operatora do naszej centrali na korzystnych warunkach.
Dzięki najnowszej technologii wystarczy jeden światłowód do gospodarstwa domowego dla wszystkich wymienionych wyżej usług. 

Nasz światłowód w lokalizacji Jaworznia i Zagórze zapewnia bezproblemowe i szybkie korzystanie z internetu w Twoim domu.

Jeśli tak jak my również lubicie spędzać dużo czasu na wolnym powietrzu zapoznajcie się z naszymi propozycjami i atrakcjami turystycznymi w Jaworzni i Zagórzu. Jak wiadomo nie tylko internetem i telewizją człowiek żyje.
Naszych przyszłych i aktualnych klientów zachęcamy do aktywności na świeżym powietrzu. Dlatego też proponujemy ciekawe lokalizacje które według naszej oceny są warte odwiedzenia.

Bez wątpienia na terenie wsi Łaziska warto zwrócić uwagę na wiele pięknych miejsc przyrodniczych. Dlatego też możemy tam znaleźć rezerwat przyrody Moczydło, który obejmuje górę Jaworzyńską. W parku krajobrazowym występują skały węglowe oraz pozostałości po górnictwie z XVII wieku.
Warto zaznaczyć że tuż obok we wsi Jaworznia możemy znaleźć rezerwat przyrody Chelosiowa Jama w którym znajduję się Jaskinia Jaworznicka.  W jej pobliżu znajdują się dwie mniejsze jaskinie Pajęcza i Gazownia.

Z pewnością warto odwiedzić wyżej podane miejsca ponieważ znajdują się naprawdę niedaleko.

Zadzwoń do nas i przekonaj się co możemy dla Ciebie zrobić!

tel. 41 345 71 15 email: biuro@ne-trix.com

https://ne-trix.com/kontakt/

*Instalacja i aktywacja za 1zł dostępna w taryfach Fiber 150, Fiber 300, Fiber 500

Źródła:
http://swietokrzyskie.pl/atrakcje/rezerwaty-przyrody/rezerwat-przyrody-chelosiowa-jama/
https://jakiecudne.pl/zdjecie/rezerwat-przyrody-moczydlo/