Światłowód Górki Szczukowskie i Malików

Przypominamy że nasz światłowód jest dostępny w lokalizacji Górki Szczukowskie i Malików
Prędkości od 50Mbit/s aż do 500 Mbit/s, a instalacja i aktywacja 1zł* do tego router z technologią Wifi AC w zestawie!
Do usługi dostępu do internetu można również dołączyć telewizję cyfrową oraz telefon stacjonarny.
Ważnym aspektem jest możliwość wyboru aż 5 pakietów o różnej ilości programów w tym: pakiet Luz, pakiet Komfort, pakiet Komfort Plus. pakiet Prestiż oraz pakiet Max.

https://ne-trix.com/wszystkie-pakiety/

Posiadamy możliwość uruchomienia numeru stacjonarnego lub przeniesienie aktualnego od innego operatora do naszej centrali na korzystnych warunkach.
Dzięki najnowszej technologii wystarczy jeden światłowód do gospodarstwa domowego dla wszystkich wymienionych wyżej usług. 

Nasz światłowód w lokalizacji Górki Szczukowskie i Malików zapewnia bezproblemowe i szybkie korzystanie z internetu w Twoim domu.

Jeśli tak jak my lubicie spędzać dużo czasu na wolnym powietrzu zapoznajcie się z naszymi propozycjami i atrakcjami turystycznymi w okolicach Górek Szczukowskich. Jak wiadomo nie tylko internetem i telewizją człowiek żyje.
Naszych przyszłych i aktualnych klientów zachęcamy do aktywności na świeżym powietrzu. Dlatego też proponujemy ciekawe lokalizacje które według naszej oceny są warte odwiedzenia.

Bez wątpienia w okolicach Górek Szczukowskich warto zwrócić uwagę na wiele ciekawych miejsc. Między innymi są to góra Machnowica oraz góra Jankowa. Drugie wzniesienie słynie z wspaniałego fiołkowego koloru którego nabiera na czas gorących miesięcy. Dzieje się tak w konsekwencji zakwitu smólki pospolitej która obficie porasta zbocza góry Jankowej.

Z całą pewnością warto odwiedzić wyżej podane miejsca ponieważ znajdują się naprawdę niedaleko.

Zadzwoń do nas i przekonaj się co możemy dla Ciebie zrobić!

tel. 41 345 71 15 email: biuro@ne-trix.com

https://ne-trix.com/kontakt/

*Instalacja i aktywacja za 1zł dostępna w taryfach Fiber 150, Fiber 300, Fiber 500

Źródła:
https://ciekawekielce.pl/blog/jankowa-gora-zakwitla-fioletowo/