Skorzystaj z naszych usług dodatkowych

W ramach nieustającego rozwoju naszej firmy pragniemy zachęcić Państwa do skorzystania z naszych usług dodatkowych jakimi są: wynajem podnośnika koszowego i spawanie światłowodów.

Pierwsza propozycja dotyczy wynajmu podnośnika koszowego wraz z operatorem – dzięki takiemu rozwiązaniu nie potrzebują Państwo uprawnień do obsługi zwyżki, a przycięcie drzewa, serwis oświetlenia drogowego czy montaż kamery nie będzie uciążliwy i niebezpieczny.

Druga propozycja to spawanie światłowodów. Mamy świadomość, że coraz więcej maszyn wykorzystywanych w przemyśle komunikuje się między sobą za pomocą włókien światłowodowych, są to między innymi drukarki przemysłowe, wagi ciężarowe i inne. Jednak światłowód można wykorzystać również do połączenia dwóch lub więcej budynków, aby zapewnić stabilną i wolną od przepięć elektrycznych sieć w firmie.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych nowych usług. Nie zapominajcie, że tworzymy również sieci komputerowe w budynkach, prowadzimy obsługę komputerową firm i instytucji 24/7.

Zostaw do Siebie kontakt!
Dobierzemy usługi Specjalnie dla Ciebie!