Przyspiesz działanie swojego komputera!

Zdarza się, że nawet nowy komputer zwalnia i nie działa tak jak zaraz po zakupie?

A czy zwróciliście uwagę na to ile taki nowy komputer ma zainstalowanych programów? Jak na nowy sprzęt to trochę za dużo, ponieważ producenci często muszą wpychać nam na siłę oprogramowanie swoich partnerów.

Istnieje też inna opcja: wasz komputer użytkowany od niepamiętnych czasów nigdy nie był porządnie oczyszczany z plików-śmieci. Z doświadczenia wiemy, że czasami takie zwykłe oczyszczanie nie pomaga i wymagany jest format dysku twardego – w takim wypadku należy zadbać o stworzenie kopii zapasowej najcenniejszych danych, gdyż proces formatowania usuwa je bezpowrotnie.

Poza programami widocznymi na naszym pulpicie czy na liście zainstalowanych aplikacji komputer spowalniają także wszelkiego typu usługi (są one zazwyczaj powiązane z tymi programami), które również można wyłączyć lub ograniczyć ich działanie.


Przypominamy, że nasz każdy Klient po zawarciu Umowy o świadczenie usług dostępu do Internetu otrzymuje bezpłatny pakiet “Bezpieczny komputer”, który uprawnia do oddania jednego urządzenia miesięcznie do naszego serwisu celem bezpłatnego oczyszczenia z niepotrzebnych plików oraz odwirusowania.

Wystarczy rzeczony sprzęt dostarczyć do naszego Serwisu w Kielcach przy ulicy Batalionów Chłopskich 89 i pozostawić go nam na kilka chwil. Postaramy się pomóc jak najszybciej jest to możliwe.

Uwaga! Przeinstalowanie systemu operacyjnego wraz ze sterownikami lub wymiana uszkodzonych części urządzenia jest usługą odpłatną i zawsze konsultujemy to z Klientem przed podjęciem działań.

Pamiętajcie: nawet nowy komputer opłaca się na samym początku oczyścić z niepotrzebnego oprogramowania!