Promocja OWL!

owl-banner

Szanowni Państwo,

Jako jedyny Oficjalny Dystrybutor marki THE OWL w Polsce pragniemy zachęcić Państwa
do skorzystania  z oferty specjalnej dla Klientów sieci NE-TRIX.COM.

Każdy klient, który zdecyduje się na zakup urządzenia marki The OWL otrzyma rabat 10% od ceny urządzenia.

Przypomnijmy czym są urządzenia The OWL:

OWL Intuition-e pozwala na dostęp do danych na temat zużycia energii elektrycznej w czasie rzeczywistym poprzez przeglądarkę WWW, smartfon lub tablet.

OWL Intuition-e pozwala na dostęp do danych na temat zużycia energii elektrycznej w czasie rzeczywistym poprzez przeglądarkę WWW, smartfon lub tablet. Jak to działa? Brama sieciowa OWL automatycznie zapisuje informacje na temat zużycia energii elektrycznej, które następnie zabezpiecza na platformie Inteligentnej Chmury z danymi. Następnie wystarczy zalogować się z dowolnego miejsca na świecie, gdzie masz dostęp do Internetu, aby móc przeglądać obecne jak i archiwalne zużycie energii. Jeżeli chcesz możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych dzięki dedykowanej aplikacji na smartfony i tablety z systemem iOS lub Android – obie wersje dostępne bezpłatnie do pobrania. Brama sieciowa OWL podłączona jest do Twojego obecnego routera i bezprzewodowo przekazuje dane z transmitera i sensora do sieci OWL Intuition-e jest częścią nowej i ciągle powiększającej się rodziny urządzeń do monitorowania i kontrolowania zużywanej energii, które znakomicie sprawdzają się zarówno w domu jak i małych firmach.

Urządzenia OWL Intuition-lc spełniają taka samą funkcję dla sieci trójfazowych, natomiast Intuition-pv przystosowano do pomiaru zużytej i wyprodukowanej energii elektrycznej w instalacjach solarnych.

OWL+USB to bogaty w funkcje domowy monitor zużycia energii elektrycznej, który posiada możliwość zapisu i odczytu danych. Łatwy w użyciu, bezprzewodowy OWL+USB zasilany jest poprzez baterie AA dzięki czemu można używać go w całym domu jednocześnie zmniejszając zużycie energii elektrycznej. OWL+USB został wyposażony w port USB, który umożliwia skopiowanie danych na komputer. Dzięki dedykowanej aplikacji możliwy jest podgląd graficzny zebranych danych a także ich analiza.

allegro

ogrzewanie  inne-owl do-pradu-owl