Prawdziwy Internet Bez Limitu!

Wielu z naszych Nowych Klientów porzuca sieci mobilne i rozpoczyna z nami współpracę. Dzieje się tak za sprawą “Internetu bez limitu”, którego nie są w stanie w 100% zapewnić operatorzy mobilni.

Stosowane przez operatorów sieci komórkowych pojęcie “Internet bez limitu” nijak się ma do rzeczywistości. Każdy internet mobilny ma swego rodzaju ograniczenia i obostrzenia, a hasło reklamowe bez limitu jest tylko hasłem reklamowym. Czytając dogłębnie regulamin promocji, z której korzystamy, dowiemy się, że limit będzie wynosił np. 100 GB na miesiąc, po wykorzystaniu załączy się nam tzw. lejek i tutaj prędkość pobierania i wysyłania rożni się w zależności od operatora, jednak cudów na tym nie uczynimy. Dodatkowo może wyjść na jaw, że bez limitu ale jednak z limitem, jest dostępne tylko w zasięgu sieci LTE, a jak wiadomo zasięgu żaden operator nie jest nam w stanie zagwarantować (o tym również piszą w regulaminie).

Internet dla firmy w sieci mobilnej?

Można, pewnie, tylko co w przypadku, gdy chcemy mieć dostęp do monitoringu poza siecią wewnętrzną? Zazwyczaj potrzebujemy stałego adresu IP, a w LTE nie jest to takie łatwe, niby wykonalne ale więcej z tym zachodu i nerwów niż roboty., poza tym operatorzy mobilni mogą sobie zażyczyć drakońskich sum za uruchomienie takiej usługi.

A gdzie się da mieć prawdziwy Internet bez limitów?

Odpowiedź jest prosta i oczywista. Internet bez limitów pobieranych danych, a jedynie z limitem maksymalnej prędkości, wybieranym przez Was świadomie podczas zawierania umowy, znajdziecie w sieci NE-TRIX.COM.

Ludzie często przechodząc od operatora mobilnego pytają nas o limity gigabajtów – u nas takich nie ma, nie było i nie będzie. Mogą się o tym przekonać nasi rekordziści, którzy miesięcznie potrafią wykorzystywać nawet TERABAJTY danych. Popytajcie sąsiadów w Miedzianej Górze, Tumlinie, Piekoszowie, Brynicy, Szczukowicach, Zagnańsku, Samsonowie, Kostomłotach, Strawczynie czy w Kielcach, jeżeli korzystają z naszej sieci to nie będą mówić nic o limitach.

Dodatkowo, korzystając  z naszej sieci wystarczy zgłosić chęć posiadania publicznego adresu IP i taka usługa zostanie Państwu uruchomiona (usługa dodatkowo płatna, wysokość opłaty uzależniona od posiadanego abonamentu)

Zachęcamy zatem do korzystania z Internetu bez limitów!
Przejdź do nas i przekonaj się na własnej skórze jakie to proste!