Nie lubisz reklam?

Każdego z nas to irytuje. Każdy z nas próbuje to ominąć, wyłączyć, sprawić, aby zniknęło nam z oczu. Dlaczego właściwie nie lubimy reklam i dlaczego jest ich tak wiele?

“Reklama dźwignią handlu” i z tym określeniem spotkał się chyba każdy. Reklamy są po to, aby telewizja, radio czy też właściciel domeny lub portalu mógł się z czegoś utrzymywać. Przemysł reklam jest olbrzymi i brakuje jeszcze tego, aby firma robiąca reklamy sama się z tym reklamowała. Oczywiście takie przypadki się zdarzają, częściej jednak na bilbordach i plakatach niż w telewizji.

Czy istnieje jakikolwiek sposób na obronę przed reklamami? W przypadku komputera i dostępu do Internetu sposób jest prosty, wystarczy skorzystać z darmowych wtyczek takich jak AdBlock lub AdBlock Plus. Wtyczkę pobieramy i instalujemy jako dodatek do naszej przeglądarki. Wtyczki współpracują z większością znanych nam przeglądarek, problematyczny może być Internet Explorer dlatego zalecamy korzystanie z Google Chrome, Opery lub Mozilla Firefox.


Działanie wtyczek typu AdBlock

Czy da się w jakikolwiek sposób ominąć reklamy w telewizji? Co raz częściej zdarza się, że reklamy na każdym programie odtwarzane są niemal w tym samym momencie, a więc jesteśmy zmuszeni do oglądania reklam. Zawsze można wyjść i zrobić sobie herbatę, ale to nie rozwiązuje naszego problemu. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się urządzenia, które posiadają funkcję ich usuwania. Taką możliwość daje nam nagrywarka TiVo BOLT. Z pomocą może przyjść nagrywarka firmy Tivo, która pozwoli przejść widzom przez reklamy za jednym razem. Wystarczy tylko nacisnąć jeden przycisk na pilocie.

System działa praktycznie z każdym źródłem treści, a więc telewizją kablową, serwisami VOD, Netflix oraz innymi dedykowanymi aplikacjami. Urządzenie dodatkowo zostało wzbogacone w nowszą wersję wyszukiwarki treści, która działa o 30 proc. szybciej i pozwala wyszukać dany program we wszystkich kanałach.

TiVo BOLT będzie dostępne w kolorze białym, w dwóch wersjach z dyskiem 500 GB lub 1 TB i ma kosztować kolejno – 300 i 400 dolarów.

Usługa dostępu do Internetu w Miedzianej Górze, Piekoszowie, Zagnańsku i Strawczynie pozwala Ci na korzystanie z najnowszych rozwiązań, wyszukiwanie informacji oraz pobieranie plików. Dzięki usłudze NE-TRIX.COM masz szansę na lepsze i szybsze poznanie świata, także bez reklam!