Microsoft kończy wsparcie dla Windowsa 8

Szanowni Państwo!

Pragniemy przekazać dość przykrą informację dla użytkowników systemu operacyjnego Windows 8.

System operacyjny Windows 8 nie będzie już serwisowany przez Microsoft. Nie będą do niego wydawane nowe funkcje i ulepszenia, nie będą też usuwane usterki, w tym te związane z zabezpieczeniami.

Windows 8 nie będzie miał przedłużonego okresu wsparcia. Microsoft, wedle umowy licencyjnej, nie będzie już publikował żadnych aktualizacji. A to oznacza, że użytkownicy tego systemu operacyjnego z biegiem czasu będą narażeni na coraz więcej awarii i problemów.

Na szczęście wszyscy użytkownicy Windowsa 8 mogą dokonać darmowej aktualizacji do systemu Windows 8.1, który nadal jest wspierany. Co więcej, również za darmo, po przejściu na 8.1 mogą następnie zainstalować Windowsa 10, a więc najnowszy system operacyjny Microsoftu.

Jakąkolwiek decyzję podejmiecie, czy to będzie aktualizacja do Windowsa 8.1, Windowsa 10, pozostanie na nieaktualizowanej już platformie lub też wymiana całego komputera na nowy, to musicie się zdecydować już teraz.

Windows 8 aktualnie kontroluje trzy procent rynku systemów operacyjnych.

Dzięki internetowi NE-TRIX.COM działającemu na terenie Kielc, Miedzianej Góry, Zagnańska, Strawczyna i Piekoszowa możecie bezpłatnie zaktualizować swój system do najnowszej wersji nie wyczerpując przy tym transferu danych, ponieważ w naszej sieci nie obowiązują limity pobierania!

Zostaw do Siebie kontakt!
Dobierzemy usługi Specjalnie dla Ciebie!