Masz problem z telefonem lub tabletem?

Jeśli odczuwasz spowolnione działanie swoich urządzeń z systemem Android możesz na własną rękę usprawnić ich działanie.

Zacznijmy przede wszystkim od poznania źródła problemu: wszystkie aplikacje działające w tle wykorzystują pamięć RAM Twojego urządzenia. Z tej samej pamięci korzystają aplikacje, których używasz w danym momencie, np. przeglądarka internetowa. W przypadku gdy Twoje urządzenie posiada małą ilośc pamięci operacyjnej uruchomienia nawet kilku aplikacji może stanowić dla niego problem i skutkować powolnym działaniem. Co można zrobić, aby nawet przy małej ilości pamięci RAM telefon działał płynnie? Przede wszystkim gdy kończymy korzystanie z danej aplikacji usuńmy ją z procesów i aplikacji w tle. Jeżeli sami zapominamy o wyłączaniu nieużywanych apek zawsze możemy skorzystać z oprogramowania. które będzie to robić za nas.

Dodatkowo należy pamiętać, że system Android jest na tyle popularny, że powstało na niego mnóstwo wirusów, a hakerzy często korzystają w luk w zabezpieczeniach aplikacji oraz nieroztropności użytkowników i nawet w zwykłej grze potrafią ukryć szkodliwy kod. Możemy uniknąć zarażenia naszego telefonu czy tabletu złośliwym oprogramowaniem poprzez: używanie oprogramowania antywirusowego oraz instalowanie aplikacji tylko z bezpiecznych źródeł (Sklep Google).

Nasze urządzenia zaśmiecane są również przez niepotrzebne pliki aplikacji, pliki tymczasowe i wszystko to, co zostało po nawet usuniętych aplikacjach. Dobrą opcją jest użycie aplikacji, która przeskanuje nasze urządzenie i pozwoli nam wybrać jakie elementy chcemy zostawić, a które mają być ostatecznie usunięte. Najbardziej popularną aplikacją jest zdecydowanie Clean Master – pomaga skutecznie oczyścić urządzenie jednak trzeba uważać na ilość reklam.

Aplikacja Clean Master dba o Twoje urządzenie

Gdybyś potrzebował/a pomocy w usprawnieniu działania swojego urządzenia możesz skorzystać z usług naszego serwisu. Zajmujemy się nie tylko

Zostaw do Siebie kontakt!
Dobierzemy usługi Specjalnie dla Ciebie!