Kamera nad naszą głową…

Kamera nad nasza głową… o co to zamieszanie?

W dzisiejszych czasach dostęp do wszelkich cudów techniki jest znacznie łatwiejszy niż 25 lat temu. Nie chodzi tu tylko o nasze prawo do wolności. Chodzi tu głównie o co raz to większy napływ dóbr i usług z Wielkiego Zachodu. Niegdyś telefony, komputery i inne innowacje techniczne dostępne były tylko dla rządów, wojska i bogaczy – obecnie wszystko się zmienia, i nawet my, zwykli obywatele możemy dowolnie korzystać z rozwoju świata techniki.

W dzisiejszym artykule “na tapetę” weźmiemy bezzałogowe statki powietrzne, a konkretnie drony (koptery).

Firma I-TEL Paweł Bąk jest w posiadaniu urządzenia DJI Phantom Vision 2 i przy jego pomocy sprawdzamy widoczność kameranaszych masztów. Oprócz wsparcia dla techników służy nam on również do wykonywania zdjęć i filmów powiązanych z projektem SILO – System Informacji Lokalnej. w przyszłości planowane jest wzbogacenie oferty naszej firmy o tworzenie filmów i zdjęć na zlecenie – filmy w jakości Full HD oraz zdjęcia w rozdzielczości 14Mpx.

Jeżeli zechcieli by Państwo już teraz skorzystać z naszych nowych usług prosimy o kontakt drogą telefoniczną lub mailową.

Więcej informacji o ścieżce rozwoju dronów w Polsce znajdziecie Państwo w poniższym artykule:

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Moda-na-drony-Polska-wyrasta-na-potege-7218683.html

DRON Ne-TRIX.COM

Zostaw do Siebie kontakt!
Dobierzemy usługi Specjalnie dla Ciebie!