Internet plus TV

W dobie nieustającego rozwoju najnowszych technologii co raz więcej naszych klientów z gmin Piekoszów, Strawczyn, Miedziana Góra i Zagnańsk zgłasza nam chęć podłączenia swojego Smart TV do naszej sieci, do sieci Internet.

Właściwie po co nam Internet w telewizorach? Czy nie wystarcza nam to, że dostęp do Internetu zapewnia nam komputer, laptop, smartfon i tablet? Co jeszcze musi mieć dostęp do Internetu, aby mogło poprawnie działać? Genialnym pomysłem wykazał się nie jeden producent sprzętu AGD, gdzie w lodówkach możemy korzystać z Facebooka, a już niebawem poprzez panel dotykowy obsługiwać będziemy kuchnie indukcyjne, na których to będziemy mogli, właśnie z Internetu, pobrać i wyświetlać przepisy a także przeglądać wpisy na portalach społecznościowych.
To wszystko skłania nas do jednej myśli: osoba, która wymyśliła Internet popchnęła rozwój tego świata. NE-TRIX korzysta z tego rozwoju i udostępnia większe prędkości na łączu radiowym w Piekoszowie, Kostomłotach, Zagnańsku, Strawczynie i wielu innych miejscowościach. Cieszy nas fakt, że społeczność z tych małych miejscowości nie pozostaje w tyle i również korzysta z rozwoju.
Poniżej zamieszczam link do ciekawego artykułu, który być może pomoże w doborze odpowiedniego Smart TV jak również wyjaśnienie samego pojęcia: