Internet Mniów

Internet Mniów od ne-trix.com !

Z nami możesz się cieszyć największą szybkością transmisji dzięki połączeniu światłowodowemu bezpośrednio do Twojego gospodarstwa domowego!
Dostęp do usługi internet w lokalizacji Mniów zyskuje popularność wśród mieszkańców oraz pozwala na korzystanie ze wszystkich usług multimedialnych przy użyciu tylko jednego połączenia kablowego. Możliwe prędkości nawet do 1 Gigabita na sekundę! Nowoczesne łącza światłowodowe zapewniają szybkie i komfortowe surfowanie w sieci.
Do usługi dostępu do internetu można również dołączyć telewizję cyfrową oraz telefon stacjonarny.
Ważnym aspektem jest możliwość wyboru aż 5 pakietów o różnej ilości programów w tym: Pakiet Luz, pakiet Komfort, Pakiet Komfort Plus, Pakiet Prestiż oraz Pakiet Max.
Posiadamy również możliwość uruchomienia nowego numeru stacjonarnego lub przeniesienie aktualnego od innego operatora od naszej centrali na korzystnych warunkach.
Dzięki najnowszej technologii wystarczy jeden światłowód do gospodarstwa domowego dla wszystkich wymienionych wyżej usług.

Do każdej usługi światłowodowej zapewniamy naszym klientom dwuzakresowy Router wi-fi premium. Jest to urządzenie wyposażone w porty o przepustowości do 1000 Mbps oraz dwuzakresowy moduł wi-fi. Dzięki wykorzystaniu dwóch oddzielnych  sieci wi-fi możesz cieszyć się większym zasięgiem dzięki sieci w technologii 2,4GHz lub większą prędkością dzięki sieci w technologii 5,0Ghz.

Postaw na lokalnego dostawcę internetu światłowodowego i wspieraj swój region !

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą światłowodową, :

https://ne-trix.com/internet-swiatlowodowy/

Bądź na bieżąco, polub nasz fanpage na facebook :

https://www.facebook.com/netrixkielce/

 

Zapraszamy do kontaktu !

tel. 41 345 71 15 email: biuro@ne-trix.com

Zostaw do Siebie kontakt!
Dobierzemy usługi Specjalnie dla Ciebie!